AJP

Již brzy

O motocyklech AJP

AJP Motos s.a. - Portugalský výrobce off-road motocyklů.

Společnost založili roku 1987 bratři Antonio a Jorge Pintovi, jejichž iniciály daly značce jméno. Již od roku 1991 AJP zaznamenalo mnoho úspěchů v portugalských národních enduro soutěžích, když v letech 1996-2000 získalo pět titulů v řadě. V letech 1996, 1997 a 1999 získala továrna AJP také tituly z offroad maratonů.

2001 - nový model AJP PR3 125 ccm se čtyřtaktním motorem                                                                                                                                                         2003 - zahájen prodej modelu PR4 200 ccm. Právě s nástupem tohoto modelu začala portugalská AJP dále expandovat do světa např. Španělsko, Polsko, Itálii,Řecko, Francii, Německo, Anglii, Japonsko, Brazílii, Českou Republiku a Slovensko.

2009 - představení AJP PR5 250 ccm. Od té doby továrna AJP s PR5-kou získává opět řadu titulů v domácích i mezinárodních enduro soutěžích

2014 - prototyp AJP PR7 660 ccm                                                                                                                                                                                                    2016 – AJP PR7 650 ccm. Jedinečný Adventure motocykl, který je připraven na hobby rally nebo cestování cestou necestou i ve dvou.

Motocykly AJP dokáží být společníky pro každodenní dojíždění např. do zaměstnání a zároveň opravdu sportovním náčiním v jednom. Hlavní myšlenkou bylo vyvinout motocykl, který dokáže potrápit stroje konkurenčních věhlasných výrobců při hobby i ostrých soutěžích, zároveň poskytnout užitnou hodnotu motocyklu pro denní užití a to vše s minimálními nároky na údržbu. Vzhledem k použitým komponentům předních výrobců si můžete být jisti, že jedinou překážkou na cestě Vám bude jen nedostatečné odhodlání zdolávat nové výzvy!

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením a používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro soubory cookies.